Archiwum 2013 |

Archiwum 2013


VI Gala Sztuk Walki W Ostrołęce

mielec2013 Pokaz Karate
VI Gala Sztuk Walki
Ostrołęka 20-12-2013
Czytaj więcej …
Plan wykonany
Mielec 14.12.2013
Czytaj więcej …
Pokaz Karate
24.11.2013 Rzeszów
Czytaj więcej…ORADEA 15-16 listopada 2013 Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin - Krosno 9-11-2013 Seminarium Shihan Kuzmin
ORADEA
15-16 listopada 2013
Czytaj więcej …
Ogólnopolski Turniej
Karate Kyokushin –
Krosno 9-11-2013
Czytaj więcej…
Seminarium
Karate shinkyokushin –
Ełk 2-3.11.2013.
Czytaj więcej …Wspólny trening !
Dojo Rzeszów - Dzieci Młodsze - RUGBY trening Kumite Karate Rzeszów
Zawodnicy z Mielca,
Leżajska i Rzeszowa
trenują razem – 29.10.2013
czytaj więcej …
Trening:
28-10- 2013,
czytaj więcej…
Trening Kumite,
Dojo Rzeszów 14.10.2013.
Czytaj więcej … 

 Turniej Kwalifikacyjny do ME w kategoriach U22 i Seniorów OPENCHALLENGER KARATE SHINKYOKUSHIN – Opole 21.09.2013

WYNIKÓW TURNIEJU KWALIFIKACYJNEGO DO ME W KATEGORIACH U22 I SENIORÓW OPEN

 Zobacz wyniki

 

 


Egzamin w EŁKU

Egzamin Karate Shinkyokushin w Ełku

W dniu 11 maja w Ełku odbył się ważny egzamin dla kilku członków Naszego Klubu. Rano kihon, Igo-geiko oraz kata, po obiedzie Kumite!!! W ostatniej części egzaminu 10-ciu zawodników z Ełckiego Klubu przepytało Naszych kolegów!!! Wszyscy zaliczyli egzamin pozytywnie: Tomasz Rychlak 1 DAN, Jan Niemczak 1 Kyu, Wojciech Kramarz i Paweł Krupa 2 Kyu.
GRATULUJEMY!!!


 XIV Ogólnopolski Akademicki Turniej Karate-Kyokushin 

Akademicki Turniej Karate Kyokushin

W dniu 20 kwietnia 2013 r. w Hali Sportowej Politechniki Krakowskiej przy ul. Kamiennej 17 w Krakowie odbył się XIV Ogólnopolski Akademicki Turniej Karate-Kyokushin o Puchar Prezes KU AZS PK. Organizatorami byli: KU AZS Centrum Sportu i Rekreacji PK oraz Sekcja Karate Kyokushin KU AZS Politechniki Krakowskiej. W turnieju wzięło udział 46-ciu studentów i studentek wyższych uczelni z całej Polski, nieco mniej niż w poprzednich latach z uwagi na odbywające się w tym samym czasie Mistrzostwa Polski w Świnoujściu. Nasz Klub reprezentowali: Anna Kawa i Sylwia Chałubińska (Politechnika Rzeszowska) oraz Krzysztof Tomczyk (Uniwersytet Rzeszowski). Krzysiek zajął I miejsce a Dziewczyny III miejsca w swojej kategoriach a Drużynowo również III miejsce!!!
GRATULACJE !!!

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO OLKUSZ 2013

 Mistrzostwa Makregionu Poludniowego – Olkusz

2013 9 marca 2013 odbyły się w Hali MOSiR w Olkuszu Mistrzostwa Makroregionu Południowego z udziałem około 180 zawodników. Nasz Klub reprezentowało dwoje zawodników w kata Paweł Piontkowski i Mocek Katarzyna. Paweł był bezkonkurencyjny w swojej kategorii Kadetów a Katarzyna zajęła II miejsce w kategorii Seniorek.
Gratulujemy!!!


 Trening i egzamin z shihanem KarpińskimEgzamin i trening Karate Rzeszów

W dniu 8 marca odbył się trening, który poprowadził shihan Karpiński a 9 marca został przeprowadzony egzamin na stopnie Kyu dla grupy starszej. Jak zawsze trening i egzamin był bardzo wyczerpujący. Wszyscy zdający dali z siebie „wszystko” ale dla niektórych było to za mało.Należy się nie poddawać i ćwiczyć nadal!!
Gratulacje dla Wszystkich!!!


 Komunikat z Turnieju Kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy Seniorów, Juniorów i Kadetów – Ełk 2013Ełk 2013

Nasz Klub reprezentowali Piontkowski Paweł w Kata i Kumite Kadetów oraz Mocek Katarzyna w Kata i Tomczyk Krzysztof w Kumite Seniorów. W Turnieju wystartowało 226 zawodników w Kata i Kumite. Paweł pokazał się swoje dobre przygotowanie i wywalczył II miejsce w Kata. W kumite przegrał za pierwszą walkę za nieprzepisową technikę. Katarzyna była III-cia a Krzysiek wszedł do 8-ki ale w wyniku kontuzji w poprzednim starciu nie podjął walki o wejście do 4-ki.
Gratulacje dla ZAWODNIKÓW!!!

Komunikat Juniorzy
Komunikat Kadeci
Komunikat Kata
Komunikat_Seniorzy


 Polish Open w LublinieZawodnicy Karate Shinkyokushin Rzeszów

W piątek 9 grudnia w Lublinie odbyła się kolejna edycja turnieju POLISH OPEN dla dzieci i młodzieży. Nasz Klub reprezentowała Mocek Katarzyna i Piontkowski Paweł.Paweł w konkurencji Kumie już w pierwszej walce musiał uznać „wyższość”dużo cięższego i większego zawodnika ale w konkurencji Kata nie pozostawił cienia wątpliwości kto jest najlepszy i zajął I miejsce w swojej kategorii. Katarzyna w kata zajęła jak rok temu II miejsce.


Open Carpathia Cup 2013Carpathia Cup 2013

W dniu 12 stycznia 2013 r. odbyła sie III edycja Open Carpathia Cup. W turnieju wystartowało 135 zawodników z 33 Klubów z Polski oraz Białorusi i Węgier. Zawodnicy reprezentowali następujące Federacje: Shinkyokushin, IFK, Matsushima, Oyama, Seido, Sosai. Nasi zawodnicy zaliczyli pierwszy start w tym – roku: +75 kg Junior – Dominik Kuźniar, Seniorzy: -65 kg Katarzyna Mocek, -75 kg Michał Kuryło, -80 kg Kazimierz Gębala, -90 kg Miłosz Kopyciński. Dla Dominika i Michała był to pierwszy start w Zawodach. Ostatecznie Katarzyna zajęła I miejsce w swojej kategorii i Została Najlepszą Zawodniczką Turnieju a Kazik był III w swojej kategorii.
Gratulacje dla wszystkich Naszych zawodników!!!

Zobacz wyniki

Open Carpathia Cup 2013 -nowe zdjęcia !


strzałka do góry