Podkarpacka Liga Karate

W sobotę 16 maj Nasz Klub był organizatorem Podkarpackiej Ligi Karate.
Turniej odbył się w Galerii Nowy Świat.
Serdeczne podziękowania dla Galerii za udostępnienie miejsca oraz pomoc w organizacji Turnieju.
 
 

Więcej zdjęć na: