Podkarpacka Liga Karate W sobotę 16 maj Nasz Klub był organizatorem Podkarpackiej Ligi Karate.Turniej odbył się w Galerii Nowy Świat.Serdeczne podziękowania dla Galerii za udostępnienie miejsca oraz pomoc w organizacji Turnieju. Więcej zdjęć na: